1. 11. 2007

Do fotogalerie do rubriky Výlety, procházky … přibyly fotky z procházek. Pod názvem „zima v říjnu“ jsou fotky z procházky kolem Suchého vrchu, kde to v říjnu vypadalo přesně jako loni o Vánocích. Pod názvem „podzimní“ jsou fotky z dnešní prosluněné procházky po blízkém okolí, které jsem se já bohužel nezúčastnila :-(.

Dále jsem vytvořila rubriku videa, kde je zatím skromně k přehrání jedno loňské video pod „pracovním názvem" David a Goliáš aneb "zimní hra". Doufám, že další videa brzy přibudou.

A co se u nás děje? Řekla bych, že jsme najeli na zimní režim. Co taky zbývá, když se stmívá brzy. Budeme se muset snažit všechno dohnat o víkendu a těch pár zimních měsíců trochu odpočívat. Tréninky agility zatím míváme jednou, občas dvakrát týdně. Už jsme si domů pořídili i nejtěžší překážku, slalom, ale chtělo by to aspoň ještě nějaké skočky. Stále chodíme na kousání. Zatím jsme stále ve fázi rozvíjení kořistnického pudu – na hadřík nebo na klín. Také trénujeme poslušnost, ale u Basca si nevím rady s aportem. To Aki by ho mohl učit, jak na to … Naštěstí už budeme i s Akim chodit v neděli na cvičák do Lukové až od půl desáté, takže se konečně po roce a půl v neděli trochu vyspíme :-)). Stále chodíme pilně stopovat, Aki si nedávno při stopování nevšiml ani okolo nás jdoucího koně, což by bylo normálně nemyslitelné.

V nejbližší době máme v plánu zajet na návštěvu a podniknout delší prochajdu po Hané a taky pojedeme na sraz kraťand do Hradce Králové. A až napadne sníh, pořídíme si konečně běžky a budeme na nich s Bascem a Akim brázdit okolí. Pevně doufám, že se při tom nepřizabiju ;-).

01.11.2007 20:46:12
lenulena
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one