1. 8. 2007

Výlet krátkosrstek a tábor ve Dvoře

Minulou neděli jsme byli na srazu krátkosrstek v Českém ráji. Naplánována byla procházka ze Sedmihorek na Hrubou Skálu a zpět. I když se jednalo o krátkou trasu, většina hafanů nalítala spoustu kilometrů. Hlavně náš Akouš byl ve svém živlu a honil se v jednom kuse s ostatními mláďaty. Menším adrenalinovým zážitkem byl výstup po strmých vysokých schodech na jednu z vyhlídek a zpátky dolů.

Po skončení akce jsme se vydali směr Dvůr Králové, Nový Svět, na tábor agility pořádaný Irenou Kochovou a Pavlem Koškem. Název Nový Svět opravdu sedí, areál je od centra coby kamenem dohodil a přitom je obklopen loukami a pastvinami. Trénovali jsme od pondělí do pátku ve čtyřech skupinách přibližně hodinu ráno a hodinu odpoledne. Po 3 dny jsme také měli možnost vyzkoušet si kousání a jedenkrát se šlo společně na stopy. Naši hafani se snažili a běhání jim šlo, i my jsme se snažili, abysme načerpali co nejvíc zkušeností od našich instruktorů. V pátek večer jsme odjeli domů a únava po 6 náročných dnech se projevila, psi prospali skoro celou sobotu a část neděle. Teď už jsou zase fit a zatím netuší, že za týden a něco vyrazí na další tábor, tentokrát do Svojanova.

Do fotogalerie byly zatím přidány fotografie z výletu do Českého ráje, většinu z nich nafotil Ivan Růžička (IR u popisu fotky), www.collie-smooth.com. Další fotky z výletu krátkosrstek najdete na www.collie.cz. Fotky z tábora budou přidány v nejbližší době. 

01.08.2007 21:02:56
lenulena
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one