17. 8. 2008 - agility závody O pohár Fitmin

17. 8. 2008 - agility závody O pohár Fitmin - obrázek

17. 8. 2008 - agility závody O pohár Fitmin - obrázek

V pátek a v sobotu jsme se vypravili po dvou měsících na naše druhé oficiální závody agility O pohár Fitmin do Žamberka. V pátek odpoledne nás uvítal vydatný slejvák, ve kterém jsme absolvovali prohlídku zkouškového běhu, o chvíli později jsme si ho zaběhli. Basco překvapil v obou zkouškových bězích. Navzdory tomu, že od doby, co mu diagnostikovali dysplazku, jsme trénink omezili a trénovali jsme kromě posledních dvou tréninků na emkových skočkách, v pátek zaběhl čistý běh a bylo z toho 4. místo, zkouška LA1 na výborně. Aki se skočenou zónou u kladiny doběhl také na výborně - 8. místo.

V sobotu za vytrvalých přeháněk a v drsných podmínkách (při posledním jumpu byl už parkur jedno velké bahniště), se dařilo ve zkoušce opět Bascovi. S jednou chybou – shozená cílová tyčka, si vyběhal 3. místo, takže máme druhou zkoušku na výborně a k tomu miniaturní pohárek. Aki s Honzou se při zkoušce hloupě diskli. Při openu Basca zaujala kolem parkuru jdoucí borderka, takže z toho byla diskvalifikace a při závěřečnému jumpu se mu už běhat nechtělo, byly z toho 2 chyby, 2 odmítnutí, trestné body za čas, a tím pádem diskvalifikace. Aki dopadl v těchto bězích lépe, v openu byl v largích celkově 16. a v jumpu v kategorii LA1 4.

Nicméně Honza je na sebe trochu naštvaný, že dělal hloupé chyby a chce si výsledky vylepšit, takže nám domluvil na příští týden další závody, jedeme do Zlína na Zlínský ranec. Tak uvidíme, jak se zadaří.

V souvislosti s těmito výsledky jsem aktualizovala rubriku naše aktivity/agility. Nicméně tabulka výsledků není zcela kompletní, zbytek až po zveřejnění výsledků stránkách KA ČR.

17.08.2008 19:23:38
lenulena
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one