28. 10. 2008 - trénink v Prostějově, výlet na Srnov, kontrola u kardiologa

Na sobotu Honza naplánoval trénink agility v Prostějově s Martinou Konečnou. Honza běhal s Bascem i Akim a prý to bylo dost vyčerpávající. Hlavně běhání s Bascem, na kterého není zvyklý. Na Bascově výkonu ale jeho námaha zvlášť vidět nebyla :-). Martina postavila pěkné moc pěkné sekvence a každému poradila.

V neděli jsme se vydali na "agiliťácký" výlet ve složení Lucka a westík Sendy, Pupča a bíglík Tim a Lenka s kavalírkou Vanilkou. Bohužel bylo mlhavo, listí ze stromů je skoro opadané, tak to bylo trochu pošmourné, ale přesto příjemný výlet s milými lidmi a jejich hafíky. V restaraci na Srnově jsme si poručili česnečku a různě upravené bramboráky a poté jsme vyrazili na motorák do České Třebové směr Lanškroun.

Fotky z tréninku v Prostějově i z procházky na Srnov jsou na http://lenulena.rajce.idnes.cz/.

V pondělí jsme byli s Akim na kontrole na VFU v Brně. Pan doktor změřil EKG, udělali mu ultrazvuk a pak nám pan doktor řekl, že tentokrát to spočítali trochu jinak a že jedná o změnu diagnózy (na 80 %). Takže novou diagnózou je vrozená kombinovaná vada aortální stenóza a mitrální insuficience, všechny projevy tomu prý odpovídají. Toto onemocnění má méně progresivní postup než dilatační kardiomyopatie. Nicméně všechna opatření platí: dávat léky, pohyb přiměřený, vyhýbat se stresu.

28.10.2008 12:34:21
lenulena
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one