7. 9. 2007

Uteklo to jako voda a dnes je tomu právě rok, co se Aki a jeho sourozenci z chovatelské stanice Modrásek narodili! Blahopřejeme!

 

Přidám pár informací o tom, co je u nás nového. Dvakrát týdně pokračujeme ve výcviku agility, Aki se začal učit skákat vysoké skočky. Po zkušenostech z tábora jsme se rozhodli připojit k našim pravidelným aktivitám obrany, na které chodíme k Vaškovi Ullverovi, a začínáme stopovat. Všechny aktivity Basca i Akiho baví a těší se na ně. Posledně mě Basco překvapil při agility, kdy nasadil u něj nevídané tempo. Možná mu víc svědčí chladnější počasí … Kromě toho procvičujeme průběžně poslušnost a každou neděli ji cvičíme pod dohledem výcvikářů v ZKO Luková. Na nás páníčky je toho celkem dost, tak doufám, že vytrváme a neodradí nás ani nepříjemné podzimní plískanice.

 

Zítra se chystáme s kamarády Silvií a Vaškem a jejich hafany na dálkový pochod Lanškrounská kopa. Také se nám blíží dovolená ve Švýcarsku – máme v plánu podívat se do Lichtenštejnska, do Švýcarského národního parku, do Bernských Alp a dalších míst dle počasí a fyzické kondice nás všech.

07.09.2007 10:11:12
lenulena
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one