Aktualizujeme

Přes rodičovské a pracovní povinnosti si občas ještě najdeme čas na nějakou tu psí akci. S Fástym jsme se zúčastnili dalších tří agility závodů či zkoušek. Většinou s výsledkem diskvalifikován. Přiznávám, že na trénink není absolutně čas, tudíž závody beru tréninkově a jako možnost vyrazit do jiného prostředí :-). Není to špatné, ale k dobrému výsledku vždy něco chybí.

V srpnu jsme měli naši jedinou letošní dovolenou. V plánu byl trénink pasení oveček a výlety do skal. Největší odměnou to bylo určitě pro Fástyho, který mohl konečně pracovně vybít svou nahromaděnou neutuchající energii. Oba kluci si po dlouhém lenošení a zanedbávání řádně užili. Z vycházek toho nakonec moc nebylo. Počasí bylo opravdu nevyzpytatelné a s deštěm jsme toho s Jeníkem moc nepodnikali. Navíc pro samé pasení času ani moc nebylo.

Minulý víkend jsme byli pozváni na sraz štěňátek vrhu „S“ Krásná louka, jehož otcem náš Nixík je. Sraz pořádala Darja, majitelka Cofinky/Provence Krásná louka. Dorazilo všech 7 potomků a všichni si to užili.
Prozatím přidávám odkaz na fotky z dovolené:
Také jsem aktualizovala přehled akcí pro tento rok – viz rubrika „akce“.
IMGP3376.JPG
13. 9. 2014
15.10.2014 13:26:19
lenulena
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one