Co se děje v červnu

Červen jsme s Fástym zahájili závody agility v Rychnově na Kněžnou. Průběh byl takřka tradiční - první běh jsem byla opět totálně nervózní a naprosto mimo, další běhy se opakovaly scénáře diskvalifikací - předčasný start a diskvalifikace za vrácení se na zónu. Momentálně jsem z toho trochu otrávená, neb chyby se stále opakují, takže závodění trochu zvolním.

Další víkend jsme trénovali pod vedením Marti Konečné v Probluzi. Kromě Fástyho se zapojil i Nixík, nicméně zas tak moc nepocvičil - v sobotu z důvodu zdržování ze strany dalších účastníků z naší skupiny a v neděli kvůli vytrvalému dešti. I přesto, že od začátku Nixíkova nedělního tréninku neustále pršelo, vydrželi jsme to na cvičáku i s dalšími dvě hodiny, ale nestálo to za nic, protože nikomu se v lijáku moc běhat nechtělo a na mně nezůstala taky nit suchá. Fásty mě v sobotu trochu zlobil svými náběhy do slalomu a zónami, ale v neděli to napravil a běhal pěkně.

Hned další den nás vytáhla Terka Hillebrantová na malý sraz s Nixíkovou ségrou a dalšími kraťandími kámoši z Brna. Byl to výlet neplánovaný, ale o to více příjemný. Rádi jsme všechny viděli.

Následoval letošní první a snad ne poslední dogtrek s názvem Jednooký vlk, který měl výchozí místo v kempu nedaleko obce Vír, kde jsme také nocovali a čekali s ostatními kluky, až se nám Honza s Fástym vrátí z 93 kilometrů dlouhého pochodu. Už když jsme jeli do kempu, tak kopečky v okolí vypadaly velice zrádné a taky daly Honzovi mimořádně zabrat. Navíc tentokrát neměli s Fástym parťáka, takže to bylo náročnější. Naštěstí si parťáky v průběhu cesty našli a prý jen díky nim Honza pochod nevzdal a dokončil. Pohled na něj po několik dalších dní nebyl příjemný, ale prý to stálo za to! No, nevěřím a zkoušet to nebudu :-).
19.06.2012 16:02:21
lenulena
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one