Dogtrekking krajem Oty Pavla

Trochu opožděně, ale přece, přinášíme informaci o druhém úspěšném dogtreku, který zdolal Honza za značné pomoci tažné kraťandy Fástíka. Oproti minulému závodu tentokráte panovalo příjemné podzimní počasí, Hanka s Oskarem také dobře sekundovali, a tak trasu společně dokončili v čase 22 hodin a 55 minut. Honza skončil v kategorii mladších mužů šestý a Hanka byla ve své kategorii bramborová.

Já s Bascem a Akim jsme je do kempu Višňová na Křivoklátsku doprovázeli. Zatímco hlavní závod probíhal v pátek 23. 9., já s kluky vyrazila v sobotu na trasu kočárkovou o délce asi 23 kilometrů. Brzdit kluky při sestupu kopečků bylo občas docela náročné, takže i já se cítila, jako bych zdolala minimálně čtyřicítku :-). Šli jsme svižně, ale přesto pohodově, hlavně s ohledem na Akiho. Do cíle jsme i tak došli jako třetí.

 

Týden předtím jsme vyrazili se smečkou do Zdobína, kde se konala intenzivka agility pod vedením Martiny Konečné. Organizace se nám moc líbila, protože díky okolnostem jsme si s Fástym krásně zatrénovali spolu s dalšími dvěma týmy v sobotu navečer, poté poseděli v místní hospůdce, v sobotu ráno jsme si dali druhé kolo tréninku a na oběd už jsme byli zase doma. Takto by to mohlo probíhat častěji :-).
05.10.2011 20:40:49
lenulena
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one