Intenzivka Krumvíř a závody Probluz

Intenzivka Krumvíř a závody Probluz - obrázek

Intenzivka Krumvíř a závody Probluz - obrázek

Minulý víkend jsme strávili na slunné jižní Moravě v Krumvíři. Vínečku jsme neholdovali, zato pilně trénovali. U Fástyho je znát zlepšení, ale máme zase řadu tipů na trénování situací, které nám činí problémy. Vytáhli jsme lehce i Nixíka a střídali se s Honzou. Nixík už začíná brát přetahování jako odměnu, a tak už nejsme zcela závislí jen na odměnách pamlsky. Také sobotní koupel v termálním bazénu byla příjemnou tečkou za náročným dnem.

Ve sváteční úterý jsme podnikli další kolo otrkávání na závodech a to v Probluzi. Snad se na nás dá už trochu koukat, nicméně naší velkou slabinou je nejisté odložení a pomalý start paničky, takže z toho byly tři diskvalifikace. Opět se nám při rovném lehkém náběhu v rychlosti nedařil slalom, takže další úkol je před námi. Probluzské závody měly řadu kladů - krásné místo, zázemí, u parkurů jsem ocenila zejména rozdílné tratě pro velké a menší psy. Jediná vada byla asi chybějící elektronická časomíra, což nám však nakonec vzhledem k našim výsledkům ani nevadilo :-).

Paníček po delší době vytáhl foťák, ochutnávka fotek z Krumvíře je tedy ve zdejší fotogalerii, zbytek na rajčeti. Také jsem aktualizovala plán nejbližších akcí.
13.05.2012 23:35:28
lenulena
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one