Ještě žijeme ;-)

I když podle nulových příspěvků na našich stránkách by se zdálo, že už asi ani nežijeme, není to pravda :-). Pravdou je, že kromě omezení aktualit na našem webu jsme v poslední době i omezili naše aktivity se psy a pomalu se navracíme k původnímu záměru, který jsme měli, když jsme si pořizovali našeho prvního kóliáka Basca, a to jsou klidné procházky do přírody.

Protože na nějaké trénování stále čas není, plánujeme, nebo spíš Honza plánuje, aspoň nějaké dogtreky a asi i nějakou výstavu. Ještě v prosinci jsme stihli příjemnou procházku na Dolní Moravě. Letos v březnu jsme podnikli s našima kraťandama ústecký "pochoďák" Hledání Stromoucha a Honza vyrazil v dubnu s Fastym a Nixem na první jarní dogtrek Po stopách Toulovce - zatím pouze MID, tj. 45 km, ale doufám, že ještě minimálně dva longy letos zvládnou, protože Fásty je rád za jakýkoli zápřah a trochu se nudí. Taky když Honza náhodou vytáhne na venčení kolo, vždy ožije.

Trochou zpestření by měly být ovečky na naší zahradě, které přijedou příští týden. Ty tu ale budou hlavně na pastvu a kluci je budou zahánět či nahánět asi jen případě, že by se vydaly, kam nemají.

A jak se mají další členové naší smečky? Naše holčička Joycinka se rozhárala, proto je dočasně na dovolené u Míši. Nixíkovi se teď po ní asi stýská, protože jinak jsou jako dvojčata. To se nedá říct o Bascovi, ten si na chvíli oddechl od její buzerace a docela ožil. Možná to je i jarem, případně i laserovou kúrou, kterou pravidelně absolvuje na svoje klouby.

Tak aspoň pár foteček v pořadí prosinec, březen a duben :-)
IMGP5311.JPG
WP_20160305_11_50_49_Pro.jpg
WP_20160308_009.jpg
24. 4. 2016
24.04.2016 00:39:07
lenulena
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one