Loštický tvarůžek, závody Rozkoš, švýcarský čivavák

29. 5. jsme se vydali na námi oblíbený pochod do Loštic. Oblíbený je kromě toho, že se jde krásnou přírodou kolem hradu Bouzov, také proto, že v cíli na účastníky čeká jako odměna chléb s loštickými tvarůžky. A jelikož se nějaké ty chlebíky trochu poválely obsluze po zemi, nepošmákli jsme si jen my, ale taky  všichni pesani. Zvolili jsme nám již známou 35 km dlouhou trasu a uběhlo to jako nic. Společnost nám dělali Vašek, Silvie a Hanka s jejich hafany.

 

Rozkoš byla letos stejně jako loni ve znamení úspěchu Honzy s Akim. Nakonec startovali pouze v sobotu, dařilo se jim však ve všech bězích. Aki neudělal jediný kiks, Honza večer předtím poněkud zapařil a zdá se, že to mělo pozitivní účinek. Takže v agility skončili 4., v jumpingu 9. ze 40 týmů. Zkoušku LA 2 složili na výborně a skončili na 2. místě.

 

Minulý týden v našem domě pobývali ne tři, ale čtyři (nebo spíš tři a čtvrt) psi. Přijela totiž švagrová s rodinou a přivezla s sebou půlročního psíka čivavy. Přes naše velké obavy, aby z čivaváka Balú nebyly za chvíli dvě půlky, vše proběhlo v pohodě, kluci se skamarádili a i Bascovi se pidipes moc líbil. Nejvíc řádili s Fástym, protože čivavák je tryskomyš, takže teď se klukům asi bude trochu stýskat.

 

Výsledky z Rozkoše jsou tradičně v rubrice naše aktivity/agility a videa v naší galerii na youtube http://www.youtube.com/user/koliaci.

10.06.2010 12:36:10
lenulena
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one