Pár zpráviček

Pár zpráviček - obrázek

Pár zpráviček - obrázek

Tak nejprve mám jednu zprávu, která se mi nelíbí, ale s kterou nic neudělám. Honza dospěl k závěru, že od nynějška končí s agility, protože ho to prostě už nebaví a také proto, že Akiho rychlostní, ale i zdravotní možnosti jsou limitované. Snad ho to za nějaký čas přejde. Fakt je, že Aki běhá hlavně pro Honzu, a když on nesrší nadšením, nepodával by výkony ani Aki. Asi je to pro Akiho zdraví lepší, já ho hodlám občas provětrat aspoň tréninkově a doufám, že se z něj nestane 100%ní gaučák. To by mu taky neprospělo.

Klub chovatelů kolií Praha pořádá každoročně soutěž o výstavně nejúspěšnějšího psa roku, a když už jsme loni pár výstav absolvovali, tak jsem jen tak do počtu poslala naše výsledky. Nyní byly zveřejněny a vtipně, Fásty je nejúspěšnější mladý pes roku 2010. Potěší to a historie se neptá, že :-)? Děkujeme tvůrcům za zpracování a Erice za dimplomek.

No a do třetice, už nám přišel výkonnostní průkaz Klubu agility, takže zatímco Aki s agility končí, my s Fástym bysme už mohli na závody vyrazit. Ale jelikož není lehké ho s mojí pomalostí a absencí talentu kočírovat  na parkuru, zatím plánuji tréninky, v květnu dvojzkoušky v Prostějově a snad od července se vrhneme do pořádného závodění.
02.03.2011 19:37:20
lenulena
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one