Po měsíci aktualizujeme

Tropické léto přílišné aktivitě nepřálo. Poslední červencový víkend se v Jeseníkách konal dogtrekking Honza startoval s Fástym, kamarád Vašek s Nixem. Teplo nesvědčilo hlavně Honzovi, musel závod vzdát kvůli úpalu. I druhý tým závod zabalil a ukázalo se, že právě včas – Nix si strhl polštářek. Než se mu polštářek zahojil, musel ťapat na procházky s botičkou.

Od 12. srpna jsme strávili 6 báječných dnů v Martínkovicích a okolí. Na programu byl 2 x denně trénink u oveček, mezitím nějaká ta procházka. Vše se povedlo naprosto na jedničku, počasí akorát, výborné ubytování, bezvadné procházky a velké pokroky v pasení. Nixík se začínal koncem výcviku už malinko nudit, ale jeho výkony byly stabilně výborné. U Fástyho měl tábor ukázat, má-li cenu s ním v tréninku pokračovat, protože při našich předchozích trénincích k pokroku nedocházelo. Ukázalo se, že tento zápřah mu jednoznačně prospěl a ke konci už byl schopen odvodit v relativním klidu i celou trať se všemi prvky. V sobotu v táborových závodech Nixík obsadil 1. místo a Fásty prošel s odřenýma ušima také a poslední neskončil :-).

Další plánovanou akci – dvojzkoušky a mistrovství kolií jsme museli na poslední chvíli zrušit – Fásty začal 2 dny před akcí kulhat. Byli jsme na rentgenu, ale nic se nezjistilo. Teď má klidový režim a poněkud se nudí. Toto měla být naše poslední letošní agility akce. Bohužel. Od teďka si dávám „zdravotní“ pauzu a běhat začneme ve větší míře doufejme na jaře. Ale kluci mají i jiné aktivity s páníčkem, tak snad trpět moc nebudou.

Spousta fotek z tábora je v albu na rajčeti:
25. 8. 2013
25.08.2013 20:53:57
lenulena
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one