Po téměř měsíci opět aktualizace

Začnu nejnovější zprávou. Honza s Fástíkem a Hanka s Oskarem a Jůlinkou zdárně zdolali 96 km dlouhý dogtrek v Jeseníkách – Stopou strejdy Šeráka. Dogtrek se šel v pátek, kdy už třetí den v kuse pršelo, všude mlha a samé kopce. Borci to zvládli, Honza s Fástym ve své kategorii obsadili 6. místo a Hanka dokonce 3. místo! Trasu zdolali za 25 hodin a 50 minut. Podrobnější reportáže se třeba dočkáme od Honzy.

V posledních týdnech Aki několikrát absolvoval vyšetření srdíčka a diagnóza bohužel není příznivá, na srdíčku se objevila ještě arytmie, momentálně má Aki klidový režim a nové léky. Odpočívá na svých oblíbených místech a je vidět, že se šetří.

S Fástym jsme se vydali minulý týden na zkušenou na další závod do Březníku. Běžel se jumping a dvoje zkoušky, cesta to byla daleká, okolí příjemné, nicméně organizace poněkud zdlouhavá. Panička byla opět značně nervózní, i když s každým dalším během nervozita lehce ubývala. Bohužel pohlídat všechny pastičky, být všude včas, dávat správné a včasné povely se mi tak úplně nedařilo, takže z toho byla trojitá diskvalifikace. Nu což, musím si na zvykat, že s Fástym je to buď a nebo. A že ze začátku to spíš bude samé nebo.
24.07.2011 00:14:21
lenulena
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one