Pochoďák a tréninkový víkend

Minulou sobotu se konal v Moravské Třebové tradiční pochod s názvem Vandr skrz Maló Hanó. U Moravské Třebové bydlíme necelé dva roky, takže okolí zatím moc neznáme. Já si loňský ročník nechala ujít, proto jsem si na ten letošní vyhradila volný den. Zvolili jsme nejdelší možnou trasu dlouhou 42 kilometrů. Honza nasadil ostré tempo, i já jsem byla po úvodním útrpném stoupání na rozhlednu Pastýřku nad Moravskou Třebovou docela rozběhlá, takže ostré tempo nám vydrželo až do cíle. Trasu jsme urazili za cca 8 hodin. Bascovi se ke konci už moc nechtělo, Aki celou cestu naštvaně snášel a Fásty si pořád někde poletoval. Na závěr jsme si dali občerstvení v zámecké kavárně a pan číšník nám i sám od sebe donesl vodu pro psy.

 

Tento víkend pozvala Martina Kučerová do Lukové na agility seminář Radovana Lišku. Pár nadšenců se spolu se mnou a s Fástym zúčastnilo. Děkuji mu za trpělivost, kterou se mnou měl, budu se snažit vzít si jeho doporučení k srdci. Upřímně jsem ho litovala, že se musí se mnou trápit, protože pracovat na změně mého zažitého „nestylu“ a koordinovat správně své pohyby je pro mě docela náročné, holt jsem se s pohybovým nadáním nenarodila. Taky jsem byla docela překvapená Fástyho reakcí na pár nových psů, byl rozjančený víc než jindy a ze startu za nimi odbíhal.

 

Do poslední chvíle jsem váhala, jestli už mám s Fástym vyrazit aspoň na agility zkoušky. Stále si myslím, že to ještě jeho nervičky neunesou. Nicméně zkoušky jsou od slova zkusit, tak to zkusíme a uvidíme. Pokud se nám podaří aspoň zvládnout start, což vidím jako nejrizikovější úsek, tak budu ráda.
19.04.2011 20:53:15
lenulena
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one