Posílená smečka

Máme jednu novinku, i když už ne tak čerstvou, ale zato teď s klidným srdcem můžeme napsat, že naši smečku posílila a krásně do ní zapadla psí paní, Jeníkem důvěrně oslovovaná "teta" - rozumějte Nixíkova teta - Joyce Krásná louka. Nejdřív si s klukama museli udělat doma pořádat, synovec Nix jí vyjasnil, kdo je doma pánem a Fásty s Bascem pochopili, že je to holka drsnější a radši se jí klidí. Joycinka je moc milá holčička, tulivá, přátelská, byť trochu dominantnější. Celkově se povahově s Nixíkem až tak moc neliší, což je nám sympatické. Joyce sice občas haleká hurónským štěkotem na celý barák a na procházkách se po vzoru Nixe tu a tam proběhne za srnčím, ale jinak je vidět, že je to dobře vychovaná dáma v nejlepších letech. Jsme rádi, že nám ji Míša svěřila.

A co dále. Většinu času sice "sedíme" doma na prdeli a doháníme práce kolem baráku, ale na tradiční sraz kraťand v Horce jsme si, alespoň na sobotu, čas udělali. Zázemí nezklamalo a počasí bylo první říjnový víkend neskutečně příjemné. Fásty, jako ostřílený tunelář, si opět vytunýlkoval v pidi soutěži i umístění :-). Celý den jsme si moc užili.

Další naší nemnohou akcí byl výstavní víkend v Mladé Boleslavi. Letos poprvé jsme se rozhodli jet na klubovku na oba dva dny i vzhledem k zajímavému rozhodcovskému obsazení. Našli jsme si příjemný penzionek na okraji města, jehož snad jediná "nevýhoda" bylo nehorázné vedro na pokoji. Co se týče výstavy, Nix si oba dny vysloužil ve třídě šampionů ocenění Res. CAC. V sobotu bylo trochu vidět, že měl výstavní pauzu a od světovky v červnu se nikde nemusel předvádět, ale v neděli se předvedl v celé své kráse. I nedělní posudek zněl samými superlativy, ale pan rozhodčí si na první místo vybral jiného psa. Tak paradoxně, kdy ve dvou předchozích letech odešel s titulem Nejlepší pes a loni Vítěz speciální výstavy, BOB a 2. BIS, letos moc neuspěl :-(. Ale výlet do Boleslavi nám přinesl něco lepšího - společnici Joyce.

1. 12. 2015
Teta Joyce+Onyx

Teta Joyce+Onyx

01.12.2015 22:30:36
lenulena
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one