- obrázek

- obrázek

Máme za sebou tradiční sraz krátkosrstých kolií v Horce nad Moravou, který se konal na konci října, dva dny mezi uštěkanými dlouhými sosáky. Pro Nixíka to byla malá socializace, ale on ji snad ani nepotřebuje, protože ho jen tak něco nerozhodí. Dobře jsme se pobavili, zablbli a ještě k tomu si dovezli spoustu cen: Nixík za sympaťáka srazu a 3. místo v tradičním přivolání mezi štěňátky, Fástík obhájil loňské prvenství v přivolání mezi psy KK a urval 2. místo v mini tunýlkovém závodu. Odkazy na spoustu fotek jsou na stránkách pořadatelky Eriky http://www.coromoro.estranky.cz/.

Minulý víkend jsme strávili v Krumvíři, kde jsme s Fástym pod kopci obsypanými vinicemi trénovali pod vedením Martiny Konečné. Nejvíc mě, ale i Martinu jako trenérku, potěšilo, že jsou viditelné pokroky v oblastech, se kterými jsme ještě před pár týdny měli značné problémy. Krumvíř i jeho okolí je malebné, a tak Honza vzal necvičící zlaťáky a vyrazili na procházku, fotky z ní jsou na rajčeti.

Do třetice dnes jsme vzali všechny tři kraťandy a vyrazili vlakem do České Třebové na Jabkancovou pouť. Nixík se při čekání ve frontě na jabkance malinko nudil, ale jinak klasicky nic neřešil a byl v pohodě jako obvykle.
19.11.2011 21:22:11
lenulena
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one