Letos máme v plánu pilně trénovat a kromě obvyklých tréninků (v současné době hlavně v ZKO Luková) se zúčastnit dvoudenního a čtyřdenního intenzivního tréninku agility pod vedením Lucky Dostálové, stejně jako loni agility tábora ve Dvoře Králové pod vedením Ireny Kochové a Pavla Koška, tábora ve Svojanově, kde nás bude trénovat Jana Krahulíková.

Současný stav: Basco už si je na překážkách jistější, co musíme zejména dopilovat, je slalom, který ještě samostatně nezvládá. Problémy Bascovi dělá rearcross (pro neznalé křížení za psem) a kladina s houpačkou, na kterých je dost pomalý. Rychlost je pro Basca celkově problém. Navíc občas si usmyslí, že běhat nebude vůbec a běhání v horku mu s jeho účesem taky moc nesvědčí.

Aki: neběhá moc dlouho, ještě si není na překážkách úplně jistý, je poměrně rychlý, samostatnější, ale s páníčkem na sobě ještě musí pořádně zamakat, než se zúčastní prvních závodů.

Snad nám plánované tréninkové akce pomůžou leccos dopilovat, abychom se v druhé polovině roku odhodlali zúčastnit nějakých závodů.

24.01.2008 19:07:50
lenulena
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one